Kotek Jiří Plevný Miroslav Havel Bohdan Kubín Stanislav Šnajdauf František Souček Jiří Morávek Jiří Illek Zbyněk
Martáková Naděžda Bárta Miloš Stefan Ivan Johannes Radomír Vlasatý Václav Klír Petr Fistr Ljubo Plachý Vojtěch Lískovec Vojtěch
Masák Petr Vobořil Jaroslav Balog Petr Gabányiová Lucie Paroubek Pavel vesely_antonin Sudimacová Sonia Malý Václav
Nöbauer Jaroslav Ženíšek Jiří Dědič Martin Guhová Eva Vlasák Martin Dušková Jarmila Drobný Miroslav Tišer Jiří Bezouška Martin
 10.08.2012     
pro Karlovarský kraj. V koalici kandiduje také v Plzeňském a Hradeckém kraji.


 25.02.2012     
hosté pořadu: Martin Stropnický - strana zelených,Radomír Šulej - Moravané a Jiří Kotek, ALTERNATIVA. Východiskem debaty byl oficiální statistický údaj ČNB 1,118 biliard zadlužení našich domásností, problém, exekuce, regulace ...


 16.02.2012     
V pátek 16.února se v Děčíně sešlo několik zástupců občanských i politických iniciativ ze tří sousedních krajů: Ústeckého, Karlovarského a Libereckého, aby splečně jednali o propojení do krajských voleb.


 18.12.2011     
... není moc co dodat, nicméně jsem byl vyzván, abych se vyjádřil ...


 09.12.2011     
Informací kolem bývalého podniku bytového hospodářství (PBH) přibývá a velmi se různí. Své názory nám sdělil i současný likvidátor podniku Richard Houška. Ten reagoval hlavně na slova Jiřího Vaněčka (ODS).


 17.11.2011     
Jiří Kotek - HURÁ, SLÁVA, BOMBA! Jsme svobodní!...letošní veřejnou vzpomínku a oslavu věnuji poklidnému zapálení svíčky, jako každý rok. Letos, oproti minulým rokům neorganizuji žádné ohlášené shromáždění, ani pódium. Jen prostou vzpomínku s textem, který si přečte jen ten, kdo bude chtít...


 14.11.2011     
Po dvou týdnech mediálního harašení ve věci odloženého jednání zastupitelstva a licitací, kdy že se rozpadla K20 - v červnu vystoupením KOA, nebo v listopadu jedním zmařeným hlasováním J.Kotka, požádal Deník zastupitele o rozhovor...


 08.09.2011     
Spojená opozice, Národní fronta karlovarského zastupitelstva = ODS+ČSSD+KSČM, opustila v polovině veřejné zasedání. Zahltila se množstvím demokracie, ve které vypustili její lídři do éteru toliko žluče a bludů, že začpělý sál musela opustit!


 31.08.2011     
V karlovarské koalici K20 je to stále jako v italském manželství. Strany dupou, vyjednávají, taktizují, ale stále jsou spolu.


 05.08.2011     
Deník - Využití vilek, kam byly děti přesunuty, je v rozporu s územním plánem Karlových Varů


 13.07.2011     
Deník - Nejde o nedorozumění a zatím ani o prohru, přesto může spor o rašelinový pavilon u Císařských lázní stát až půl miliardy korun. Pokud by Karlovarský kraj změnil projektovou dokumentaci, podle níž je pavilon určen k demolici, plánovaná rekonstrukce lázní se minimálně o rok oddálí, o sto milionů prodraží a kraj přijde o evropské dotace ve výši 400 milionů.


 13.07.2011     
Deník, GLOSA - Císařské lázně mají prostě smůlu. Buď je Karlovy Vary špatně pronajmou a pak o ně složitě bojují u soudu, nebo chátrají, protože politici sice mají funkce, ale kreativita a aktivita se jim na hony vyhýbají, nebo zájem a chuť je opravit mají, ale do cesty se jim postavil rašelinový pavilon a úřední šiml. A ten řehtá tak, že hejtman Novotný z toho skoro nespí. Logicky. Půldruhého roku práce a půl miliardy by mohly být v tahu.


 08.07.2011     
Deník - Kraj hodlá zbourat Rašelinový pavilon, který je součástí budovy. Protesty se jen hrnou


 01.07.2011     
mfDNES - Šéfoval Krajské nemocnici Liberec. Na severu Čech skončil letos na jaře. Sociální demokraté mu stejný post nabízejí v Karlovarském kraji. Luděk Nečesaný už má dokonce jistou představu, co by ho čekalo.


 01.07.2011     
Deník - Hodnotící odborná komise doporučila, ředitel nemocnice vybral. Ve výběrovém řízení na post primáře anesteziologicko-resuscitačního oddělení karlovarské nemocnice uspěl lékař Zdeněk Kos.


 29.06.2011     
Český rozhlas, Petr Holub - Jak dopadne politik, který to myslí s akcí „čisté ruce“ vážně, o tom se přesvědčil první náměstek karlovarského primátora Jiří Kotek. Když chtěl prozkoumat a znovu vyúčtovat nejvíce podezřelou stavbu v Karlových Varech, známou hokejovou arénu za miliardu korun, byl bez milosti odvolán. Jeho likvidace trvala přesně čtrnáct dnů.


 24.06.2011     
Jiří Kotek - V primátorových intrikách a mediální blamáži kolem stahování podané žaloby na vrácení miliardy za halu a za doprovodných emocí koaličních radních zcela zanikla podstata, o co vlastně v žalobě jde!


 22.06.2011     
Deník - Pouze necelých osm měsíců od podzimních komunálních voleb vydržela pohromadě koalice ve vedení města Karlových Varů, kterou tvořila Karlovarská občanská alternativa (KOA), ALTERNATIVA, TOP 09 a hnutí O co jim jde?! (OCJJ?!).


 21.06.2011     
Deník - Na návrh primátora Kulhánka (KOA) jej zastupitelstvo sedmadvaceti hlasy odvolalo z funkce náměstka i člena rady magistrátu


 20.06.2011     
Deník - Nebyl to blesk z čistého nebe a dalo se to čekat. Karlovarská občanská alternativa v neděli večer vypověděla koaliční smlouvu a koalice K20 (KOA, TOP09, hnutí O co jim jde a ALTERNATIVA) se tím rozpadla. Důvod? „Je to nevyřešení našeho opakovaného požadavku na změnu na pozici prvního náměstka,“ uvedl primátor Petr Kulhánek (KOA).


 20.06.2011     
Parlamentní listy.cz - Parlamentní Listy dlouhodobě upozorňují na velmi vážné neshody v koalici K 20, která ovládá statutární město Karlovy Vary. Sestava složená z Karlovarské občanské alternativy, strany ALTERNATIVA, Hnutí O co jim jde? a TOP 09 měla na kahánku od samého počátku. A nyní je její konec skutečností. Včera večer byla vypovězena koaliční smlouva.


 15.06.2011     
red.ARL - Po mediálním šoku a vlně emotivních výkyvů kolem podání žaloby na vrácení miliardy za multifunkční halu, nastává návrat k racionálnímu hodnocení a úvahám.


 09.06.2011     
Deník - Doslova poprask, emoce a vášně vyvolal mezi koalicí K20, opozicí i vlivnou veřejností žaloba na sdružení firem, které stavěly KV Arenu. Podání žaloby podala pověřená právní kancelář z pověření prvního náměstka Jiřího Kotka (ALTERNATIVA).


 08.06.2011     
Deník - Žalobu na zaplacení této částky a určení vlastnického práva k hale už zkoumají právníci Syneru, Metrostavu i Bau–Stavu


 07.06.2011     
Lucie Gabányiová, předsedkyně strany ALTERNATIVA - ALTERNATIVA na svém jednání potvrdila své stanovisko ze dne 2.5.2011, ve kterém vzala na vědomí přednesené dílčí výhrady jednotlivých koaličních partnerů v rámci smírčího řízení, které však nevnímá v rovině jakéhokoliv porušení koaliční smlouvy.


 07.06.2011     
Deník - Koalice K20, která je nyní ve vedení města, se dál bude zmítat v problémech. Požadavek Karlovarské občanské alternativy a TOP09 na odvolání náměstka Jiřího Kotka totiž ALTERNATIVA, která je součástí K20, nevyslyšela a na obsazení tohoto postu nic měnit nehodlá.


 06.06.2011     
redakce ARL - Náměstek primátora Jiří Kotek podává v těchto dnech u krajského soudu žalobu na tajemníka magistrátu města v Karlových Varech, Jakuba Kaválka. Do soudního sporu s ním vstupuje po té, kdy vyčerpal procedurální možnosti, které mu umožňují vnitřní i zákonná pravidla.


 04.06.2011     
Parlamentní listy.cz - Situace v karlovarské koalici K 20, ovládající karlovarský magistrát, nadále kopíruje stav koalice vládní. Je v permanentní krizi a mezi jejími členy panuje vzájemná nevraživost a taktizování. Navenek ale musí svorně držet bobříka mlčení, především o výsledcích takzvaného smírčího řízení.


 27.05.2011     
Deník - Jakmile Jiří Kotek (ALTERNATIVA) dosedl na náměstkovskou židli, začaly se dít věci. Stížnosti, výhrady a kritika opozice mu práci řádně komplikovala. Nicméně, některé záležitosti se postupně vyjasňují a to, co ALTERNATIVA ve svém volebním programu slíbila, plní. Jiří Kotek je bezesporu politik, který dokáže strhnout lidi. Na postu náměstka ale bohužel většinou proti sobě.


 27.05.2011     
Deník - Smírčí řízení o budoucnosti koalice K20 primátor naplánoval na pondělí 30. května


 25.05.2011     
Parlamentní listy.cz - Zcela kuriózní případ musí nyní řešit vedení karlovarského magistrátu. Zvonkohry, umístěné na pěší zóně, nazvané Stará Louka, které nutí kolemjdoucí k dovádění od rána do noci, přivádí k šílenství personál okolních obchodů, restaurací a hotelů a především zde ubytované hosty. Ti jsou nuceni nezřídka hotel opustit a ubytovat se jinde.


 24.05.2011     
idnes.cz - Dluhy pacientů, kteří nezaplatili regulační poplatky v krajské nemocnici v Karlových Varech a Chebu, se vyšplhaly na více než milion korun. Hříšníci mají možnost splatit dluhy do konce srpna, potom proti nim nemocnice tvrdě zakročí.


 23.05.2011     
ceska-media.cz, Petr Havlík - Včera jsem se setkal s velmi zajímavým člověkem. Patří mezi nejúspěšnější české podnikatele. Neživí ho žádné státní či veřejné zakázky. Odlišuje se i tím, že svůj projekt vybudoval doslova na zelené louce.


 17.05.2011     
Deník - Jde o nepříjemnou souhru náhod, diletantství, nebo o mistrné surfování na jedné vlně s firmami, které mají vyhrát výběrová řízení? To snad ví jen vedení Karlovarského kraje. V každém případě se politikům ani po půldruhém roce nepodařilo uzavřít ani jeden z tendrů na přístrojové vybavení do Karlovarské krajské nemocnice (KKN) za 150 milionů korun.


 04.05.2011     
Deník - Karlovaráci, kteří včera využili historicky první šance sledovat své zvolené zástupce v on-line přenosu, se zřejmě nestačili divit. Zastupitelé projednávali jeden bod plné tři hodiny.


 21.04.2011     
Deník - Kvůli magnetické rezonanci už bylo podáno i trestní oznámení na neznámého pachatele


 18.04.2011     
Deník - O další budoucnosti vládnoucí koalice K20 jednaly zastoupené strany. Politici se shodli na tom, že musejí fungovat i nadále, a vysvětlili si, v čem se jejich názory rozcházejí.


 14.04.2011     
Účastníky včerejší demonstrace před libereckou radnicí primátor Jan Korytář překvapil svým prohlášením


 10.04.2011     
Deník - Znovu ke komunálním volbám šli o víkendu obyvatelé Horní Blatné a také Vojkovic


 10.04.2011     
Jiří Kotek, ALTERNATIVA - V Karlových Varech stejně jako v Liberci volili občané opoziční strany. Ve Varech o to lépe, že novou opozicí se stala celá tehdejší vládní koalice ODS+ČSSD+KSČM. Pojítkem našich měst se stal SYNER, který Karlovy Vary zostudil losovačkou miliardové zakázky. Naštvané občanské iniciativy v obou městech se zmobilizovaly a šly z opozičních lavic do voleb, kde slíbily DOST a ZMĚNA! A to také plní.