Kotek Jiří Plevný Miroslav Havel Bohdan Kubín Stanislav Šnajdauf František Souček Jiří Morávek Jiří Illek Zbyněk
Martáková Naděžda Bárta Miloš Stefan Ivan Johannes Radomír Vlasatý Václav Klír Petr Fistr Ljubo Plachý Vojtěch Lískovec Vojtěch
Masák Petr Vobořil Jaroslav Balog Petr Gabányiová Lucie Paroubek Pavel vesely_antonin Sudimacová Sonia Malý Václav
Nöbauer Jaroslav Ženíšek Jiří Dědič Martin Guhová Eva Vlasák Martin Dušková Jarmila Drobný Miroslav Tišer Jiří Bezouška Martin

Kandidátní listina pro Senát

Kandidátní listina pro město

Kandidátní listina pro ČESKO

Kandidátní listina pro EVROPU
Kandidátní listina pro KRAJ



volby do Senátu budou 15. a 16. října 2010

Kandidát pro Senát

 
Ing. Kotek Jiří - ALTERNATIVA


volby do města Karlovy Vary budou 15. a 16. října 2010

Kandidátní listina pro město
Pořadí, jméno a příjmení, věk, bydliště, strana, povolání

  1. Ing. Jiří Kotek /53/ KV - Drahovice  
      ALT./ manažer, zastupitel, vydavatel radnicnilisty.cz

  2. RNDr. Jaroslav Růžička /48/ KV - město
BPP/ ekolog, zastupitel

  3. Viktor David /54/ KV - město  
BPP/ podnikatel - výroba a prodej

  4. Mgr. Jiří Brož /41/ KV - město
ALT./ geograf a makléř

  5. Mgr. Petr Masák /58/ KV - Drahovice
BPP/ manažer cestovního ruchu

  6. Jana Jandová, DiS. /56/ KV - Tašovice
BPP/ referentka
  

  7. Karel Zemek /23/ KV - Rybáře
BPP/ obch.zástupce, hudebník - Západní projev

  8. Naděžda Martáková /44/ KV - Stará Role
Nezávislí demokraté/ manažerka kontroly                

  9. Mgr. Miloš Bárta /48/ KV - Stará Role
BPP/ středoškolský učitel                                    

10. JUDr. Lucie Gabányiová /48/ KV - město
      ALT./ notářka

11. Eva Guhová /60/ KV - Rybáře 
BPP/ Občané proti bezpráví

12. Aleš Janoušek /36/ KV - Olšová Vrata
BPP/ hudebník - symfonik

13. JUDr. Renata Kozáková /48/ KV - Stará Role
BPP/ právnička - HZS

14. Mgr. Luboš Veselý /51/ KV - Doubí
      BPP/ středoškolský učitel

15. Mgr. Josef Papánek /59/ KV - Tuhnice
      BPP/ vychovatel

16. Milan Jungman /62/ KV - Drahovice 
BPP/ středoškolský učitel

17. Rudolf Šimonovský /83/ KV - město  
      BPP/ emeritní středoškolský profesor

18. MUDr. Jiří Souček /60/ KV - Bohatice
BPP/ lékař - primář - pediatr

19. Mgr. Jaroslav Bařtipán /67/ KV - město  
BPP/ emeritní středoškolský profesor

20. MUDr. Jaroslav Nöbauer /40/ KV - Tuhnice
BPP/ lékař - orthoped

21. MUDr. Darina Kosorinová /70/ KV - Drahovice
      BPP/ lázeňský lékař

22. Václav Vlasatý /52/ KV - Dvory
Nezávislí demokraté/ podnikatel                

23. Jiří Škarda /51/ KV - Olšová Vrata
BPP/ ekologický zemědělec                                   

24. Stanislav Škrobáček /50/ KV - Rybáře
BPP/ technik důlní společnosti

25. Vít Halámek /34/ KV - město 
BPP/ živnostník

26. Josef Duda /46/ KV - Drahovice
BPP/ podnikatel IT                                   

27. Ing. Miroslav Irovský /43/ KV - Sedlec
BPP/ projektant

28. Ing. Pavel Kubrycht /52/ KV - Tuhnice 
BPP/ restauratér

29. MVDr. Vojtěch Lískovec /58/ KV - Stará Role
BPP/ veterinární lékař                                   

30. Ing. František Pavelka /54/ KV - Stará Role
BPP/ zeměměřič

31. Miroslav Blažek /39/ KV - Tuhnice 
BPP/ podnikatel

32. Ladislav Zelenka /55/ KV - Tuhnice 
BPP/podnikatel

33. Roman Škarda /32/ KV - Rybáře
BPP/ zemědělský technik                                  

34. Bohumír Janoušek /60/ KV - město
BPP/ stavební technik

35. Jana Růžičková /46/ KV - město 
BPP/ inspektorka

36. Veronika Pánková /25/ KV - Tašovice 
BPP/ studentka VŠ

37. Petr Vitvar /37/ KV - Stará Role
BPP/ jednatel společnosti                                   

38. Ing. Vojtěch Plachý /47/ KV - Tuhnice
BPP/ stavební technik




volby do PS PČR  25. a 26. května 2010
Kandidátní listina pro ČESKO

   KANDIDÁTKA DO PS PČR V KARLOVARSKÉM KRAJI

Pořadí, jméno a příjmení, věk, bydliště, strana, povolání 

 1. Ing. František Šnajdauf / 56 / Františkovy Lázně
ALT. / podnikatel, opoziční zastupitel

2.Olga Zámostná / 71 / Nová Role 
ALT. / manažer projektu EU

3. Ing. Jiří Kotek / 52 / Karlovy Vary  
ALT. / manažer, zastupitel, vydavatel radnicnilisty.cz

4. Ing. Richard Houška / 46 / Karlovy Vary 
OBČANÉ.CZ / obchodní ředitel strojírny 

5. Jana Jandová, DiS./ 55 / Karlovy Vary
BPP / odborný pracovník ŽP

6. Tomáš Kábrt / 45 / Kynšperk
BPP / publicista       

7.MUDr. Jiří Morávek / 57 / Žlutice
BPP / venkovský lékař

8. Ing. Petr Bohdálek / 43 / Jáchymov
BPP / místostarosta, geolog                

9.JUDr. Lucie Gabányiová / 47 / Karlovy Vary
ALT. / notářka                                    

10. Mgr. Jiří Brož / 40 / Karlovy Vary
ALT. / geograf, obchodník s realitami

11. Vladimíra Bartůšková / 50 / Velká Hleďsebe 
BPP / živnostník

12.Jiří Macek / 54 / Nejdek
ALT. / stavitel

13.Mgr. Bohdan Havel / 47 / Kraslice
ALT. / manažer prodeje, krajský zastupitel

14. RNDr. Jaroslav Růžička / 48 / Karlovy Vary
      BPP / ekolog, zastupitel     

 


Kandidátní listina pro EVROPU

1. Ing. Jaromír ŠTĚTINA
nezávislý senátor (KOD), spisovatel
bydliště Praha

2. Mgr. Soňa PAUKRTOVÁ
nezávislá senátorka (KOD), pedagožka,
bydliště Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj

3. Ing. Petr HŮLA, Ph.D.
vysokoškolský učitel
bydliště Praha

4. Josef BROŽ, DESS
publicista, generální sekretář Evropské demokratické strany
bydliště Praha

5. RNDr. Ivo ŠANC, CSc.
jednatel, bývalý starosta Kutné Hory
bydliště Kutná Hora, Středočeský kraj

6. MUDr. Miroslav LID
starosta města Neratovice,
bydliště Neratovice, Středočeský kraj

7. Ing. arch. Vladimír MILUNIČ
architekt Vlado Milunić
bydliště Praha

8. Ing. Pavla BRADY
soudní znalkyně, zastupitelka města Opavy
bydliště Opava, Moravskoslezký kraj

9. Ing. Jan HORNÍK
starosta města Boží Dar, nezávislý senátor
bydliště Boží Dar, Karlovarský kraj

10. Ing. Jitka KRÄTSCHMEROVÁ
středoškolská učitelka
bydliště Vrbno p. P., Moravskoslezský kraj

11. Mgr. Karel HÁJEK
starosta města Týn nad Vltavou,
bydliště Týn nad Vltavou, Jihočeský kraj

12. Ing. Pavel STELZER
radní Městské části Plzeň 3, podnikatel
bydliště Plzeň, Plzeňský kraj

13. Mgr. Lenka ČERNÁ
ředitelka Dobrovolnického centra, o.s., manažerka v oblasti sociálních služeb
bydliště Ústí nad Labem, Ústecký kraj

14. JUDr. Stanislav POLČÁK Ph.Lic.
místostarosta Vysokého Pole, advokát a vysokoškolský pedagog
bydliště Vysoké Pole, Zlínský kraj

15. Bc. Petr FEJFAR
technik, bývalý starosta města Česká Skalice
bydliště Česká Skalice, Královéhradecký kraj

16. MUDr. Jiří STAŇA
místostarosta města Jeseník, vedoucí lékař záchranné služby
bydliště Jeseník, Olomoucký kraj

17. Jiří ŠOLC
zastupitel města Liberec, obchodní zástupce
bydliště Liberec, Liberecký kraj

18. Ing. Vlastimil BAŘINKA
starosta města Moravské Budějovice
bydliště Moravské Budějovice, kraj Vysočina

19. MUDr. Karola HAASOVÁ
lékařka - imunoložka
bydliště Ústí nad Labem, Ústecký kraj

20. Ing. arch. Jan RAMPICH
Architekt
bydliště Únice, Jihočeský kraj

21. František MOKREJŠ
starosta obce Horní Újezd
bydliště Horní Újezd, Pardubický kraj

22. Radek BRÁZDA
starosta obce Troubky,
bydliště Troubky, Olomoucký kraj

23. MUDr. Vladimír MIRKA
lékař
bydliště Kladno, Středočeský kraj

24. Ing. Pavel HOLBA, CSc.
vědec, předseda KAN
bydliště Praha

25. Petr CZASCH
stavitel, manažer rozvojových projektů
bydliště Karlovice, Moravskoslezský kraj

26. Doc. RNDr. Pavel NOVÁČEK, CSc.
vysokoškolský pedagog
bydliště Samotíšky, Olomoucký kraj

27. MUDr. Karel PROTIVA
zubař
bydliště Kladno, Středočeský kraj

28. Jaroslav ŽALKOVSKÝ DiS.
starosta obce Zbýšov
bydliště Zbýšov, Jihomoravský kraj

29. Mgr. Alena HANÁKOVÁ
starostka města Vizovice
bydliště Vizovice, Zlínský kraj


Kandidátní listina pro KRAJ
1. Horník Jan starosta, senátor více...
2. Plevný Miroslav místostarosta, VŠ učitel více...
3. Havel Bohdan obchodní manažer více...
4. Růžička Jaroslav ekolog více...
5. Šnajdauf František živnostník více...
6. Kotek Jiří manažer více...
7. Morávek Jiří praktický lékař více...
8. Zámostná Olga konzultantka více...
9. Illek Zbyněk galerista více...
10. David Viktor jednatel společnosti více...
11. Brož Jiří jednatel společnosti více...
12. Stefan Ivan starosta více...
13. Johannes Radomír lékař - gynekolog více...
14. Vlasatý Václav podnikatel více...
15. Klír Petr starosta více...
16. Fistr Ljubo starosta více...
17. Kunc Antonín pracovník v soc.oblasti
18. Martáková Naděžda manažerka více...
19. Masák Petr ředitel Infocentra více...
20. Vobořil Jaroslav lázeňský lékař více...
21. Balog Petr romský poradce více...
22. Gabányiová Lucie notářka více...